Загрузка...
   +38 (056) 378 97 87   +38 (056) 371 39 80
  +38 (067) 005 54 71 +38 (067) 565 88 68

 

Корзина: товаров(0)

Дахові конструкції

Дахові установки. Дахові інформаційні конструкції - це вид рекламних установок, які монтуються на покрівлі будівель, розташованих на центральних вулицях і проспектах міст, де безліч магазинів, салонів. На сьогоднішній день вони є найбільш масштабним, націленим на максимальне охоплення ринку і привернення уваги аудиторії рекламним носієм. Така зовнішня реклама є досить дорогою, але її ціна завжди окупається високою ефективністю: вона привертає увагу своєю масштабністю та є найпотужнішим способом формування імені і статусу компанії.

Основні переваги:                                                                                                          

Великий формат рекламного поля. Дахові установки видно на дуже великі відстані, і коли логотип Вашого бренду домінує над міськими вулицями, це формує почуття поваги і захоплення, створює впевненість у стабільності і популярності компанії.

Можливість використання різних, в тому числі і динамічних, світлових режимів підвищує ефективність сприйняття рекламної інформації конструкцій.

Різноманітні методи реалізації конструкцій: об'ємні букви, неонове панно, світлодіодні екрани, рядок з прокруткою, багаторівневе освітлення і винесення - ніщо не обмежує Вашу фантазію: далі тільки небо! Це дозволить зробити Вашу рекламу більш індивідуальною та тією, що запам'ятовується.

Індивідуальність та ексклюзивність. Дахова установка може бути продовженням даху, бути куполом, сферою, приймати будь-яку форму - всі Ваші фантазії реалізовуються.

Компанія “Рів'єра” має багатий досвід у реалізації складних проектів. У категорію “складних” потрапляють і дахові конструкції. Адже для їх реалізації необхідні не тільки виробничі потужності, але і злагоджена робота відділу логістики, проектного відділу, монтажних бригад, власного зварювального цеху і багатьох інших складових.

У нас Ви завжди зможете замовити як повний цикл виробництва дахових конструкцій, так і окремі етапи їх виробництва.

Рекламно - виробнича компанія ‘Рів'єра” здійснює проектування, виготовлення і монтаж яскравих і ефектних дахових конструкцій.

Ви можете зробити замовлення, заповнивши форму замовлення на сайті або зателефонувавши в нашу компанію по телефону. Менеджери компанії ‘Рів'єра” дадуть відповіді на всі питання, що Вас цікавлять. 

   +38 (056) 378 97 87  +38 (056) 371 39 80
  +38 (067) 005 54 71 +38 (097) 565 88 68