Загрузка...
   +38 (056) 378 97 87   +38 (056) 371 39 80
  +38 (067) 005 54 71 +38 (067) 565 88 68

 

Корзина: товаров(0)

Архітектурне освітлення

 Архітектурне освітлення є важливим аспектом функціонування сучасного міста. Грамотно продумане підсвічування будівель дозволяє максимально підкреслити їх конструктивні та декоративні особливості в темний час доби. І саме освітлення фасадів відіграє ключову роль у формуванні привабливого вигляду нічних вулиць.

Принципи організації підсвічування фасадів

Комплексна розробка систем освітлення для різних споруд повинна завжди проводитися з урахуванням таких загальних показників, як: рівень естетичної привабливості, кількість функціонального світла, а також ступінь витрати електроенергії. Таким чином, сучасне архітектурне підсвічування представляє собою свого роду мистецтво, покликане возз'єднати художні та технічні рішення для утворення єдиного візуального ефекту.

Крім того, архітектурне освітлення фасадів будівель базується на трьох ключових принципах:

 1. Освітлення, що заливає - використовується при потребі забезпечити не просто підсвічування фасадів, а освітити всю будівлю повністю, а також тоді, коли потрібно створити освітлення для масивних нежитлових об'єктів.

 2. Локальне освітлення будівель - застосовується для підкреслення особливої ​​структури споруди та найбільш виразних частин фасаду шляхом висвічування лише окремих ділянок.

 3. Приховане освітлення фасадів - вважається порівняно новим видом освітлювальної системи і застосовується не в якості освітлення самої поверхні будівлі, а як окремий елемент дизайну, з власним унікальним малюнком зі світлових променів.

Втілення проекту освітлення для Вас

Займаючись розробкою підсвічування фасадів, наша компанія пропонує вам найбільш передові світлові рішення, сконструйовані на основі останніх досягнень в області світлотехніки із застосуванням професійних програм для візуалізації проекту, розрахунку освітлення та реалізації креслень за місцем розташування освітлювальних приладів на поверхні будівлі. Для створення архітектурного підсвічування будинку і споруд ми застосовуємо новітнє обладнання, розроблене провідними виробниками Європи. Наша професійна команда знає толк в освітленні будівель і працює тільки для Вас!

“Рів'єра” пропонує цілий комплекс різнопланових послуг для втілення архітектурного і зовнішнього освітлення фасадів будівель будь-якої складності:

• Проектування. Включає в себе ретельну розробку концепції освітлення і її максимально ефективну підтримку. Також ми беремо на себе всі конструкторські та електричні розрахунки, що мають велике значення в процесі реалізації підсвічування фасадів і споруд.

 • Поставка. Наша компанія придбає і доставить на місце проектування всі необхідні елементи освітлювального обладнання від провідних виробників Європи, а також Росії.

 • Монтаж. Ми проведемо якісну установку освітлювальної системи, і візьмемо управління, а також подальшу експлуатацію об'єкта на себе, що дозволить вам практично не брати участь у підтримці розробленого нами освітлення фасадів і споруд.


   +38 (056) 378 97 87  +38 (056) 371 39 80
  +38 (067) 005 54 71 +38 (097) 565 88 68