Загрузка...

Збірка,установка меблів і торгового устаткування

 

Збірка корпусних меблів - це діяльність, яка вимагає від людини певних знань, уваги і точності. Порядок і схема збірки Ваших меблів напряму залежатиме від їх типу, тому врахувати всі тонкощі процесу зможуть тільки досвідчені, кваліфіковані фахівці. Крім того, саме від якості збірки залежатиме функціонування та строк служби Ваших меблів. Наші майстри використовують для роботи тільки професійне сучасне обладнання, яке в сукупності з солідним досвідом і високим рівнем професійних навичок дозволяє швидко і грамотно здійснювати збірку корпусних меблів від будь-яких виробників. Також ми здійснюємо ремонт будь-яких корпусних меблів. Вони стають все більш популярними, їх можна зустріти практично в кожній квартирі, але, як і будь-які інші, корпусні меблі з часом втрачають свої якості і потребують ремонту. Наші майстри подарують Вашим меблям “друге життя”. Великий досвід роботи з корпусними меблями від різних виробників, висока професійна грамотність та застосування в роботі тільки якісних матеріалів і сучасного спеціалізованого обладнання дозволяють з упевненістю гарантувати успіх заходу. Наші фахівці оглянуть виріб і запропонують Вам оптимальний варіант ремонту, а також допоможуть з вибором матеріалів і фурнітури.

Меблевий цех компанії “Рів'єра” виготовляє корпусні меблі, строго дотримуючи технологічного процесу виробництва меблів, який враховує всі тонкощі: температуру збирання окремих вузлів (з точністю до десятих частин градуса), вологість повітря, тривалість обробки матеріалів спеціальними складами і т.д. Завдяки існуючим стандартам роботи Ви можете бути впевнені в якості і надійності виготовленого нами товару.

Від якісної збірки устаткування залежить термін його служби. Дверцята не повинні затиратися, шафки повинні плавно відкриватися і закриватися, полички повинні витримувати вантаж товару. На все обладнання та меблі, що виготовлені, зібрані і встановлені компанією “Рів'єра”, видаються паспорти зі строком гарантії.

   +38 (056) 378 97 87  +38 (056) 371 39 80
  +38 (067) 005 54 71 +38 (097) 565 88 68