Загрузка...

Наша компанія

Девіз: «Професіоналізм, Самореалізація та постійний Розвиток!»

«РИВ'ЕРА» - унікальне підприємство, яке активно реалізує свій досвід, накопичені технології і можливості в різних напрямках бізнесу та життя.

Ми втілюємо проекти будь-якої складності і залишаємося успішними завдяки ПРОДУКТИВНИМ, НЕБАЙДУЖИМ І ПРОФЕСІЙНИМ СПІВРОБІТНИКАМ!

В нас спільні цінності, ми прагнемо тих самих цілей!

Нашу компанію характеризує динамічне середовище з великою кількістю завдань та професійних напрямків. Ми пропонуємо безліч кар'єрних можливостей. І, головне, наша діяльність цікава, наповнена відкриттями та розробками, приносить користь клієнтам, співробітникам, вносить відчутний вклад в розвиток галузі.

Кожна посада в компанії - це набір функцій, виконання яких призводить до отримання цінного кінцевого продукту. У кожної посади він свій.

Ми впевнені, що бути успішним важливо, але при цьому ми не забуваємо про відповідальність за наше виробництво, співробітників, наше довкілля.

Зараз найкращий час, щоб продовжити Вашу кар'єру з нами!


СЬОГОДНІ В КОМПАНІЇ ВІДКРИТІ ТАКІ ВАКАНСІЇ:

ГАРЯЧА ВАКАНСІЯ для фахівця з зовнішньої реклами !!!

Ми оголошуємо конкурс, з метою знайти фахівця, завданням якого буде супровід клієнтів від моменту складання кошторису на виготовлення продукції до моменту отримання документів, що підтверджують монтаж виготовленного продукту.

Хто це?

Це фахівець, який:
• має досвід роботи з зовнішньої реклами (який в минулому був макетником, бригадиром на ділянці виробництва зовнішньої реклами, менеджер з продажу або супроводу клієнтів)
• знає, як розрахувати вартість виробу, вміє ставити завдання виробничому персоналу
• здатний вестипрофесійний діалог з Замовником, тобто вміє та любить спілкуватися
• уважний, посидющий, вміє працювати з документацією та робота на комп'ютері для нього не є проблемою!


ГОЛОВНИЙ БУХГАЛТЕР 

Ми шукаємо кандидата з досвідом роботи не менше 10 років і обов'язково з досвідом роботи головним бухгалтером на виробничому підприємстві!

Мета посади - забезпечення бухгалтерського та податкового обліку на підприємстві згідно з вимогами законодавства.
 

Ми очікуємо наявності у Вас відмінного знання законодавства, практичного досвіду ведення бухгалтерського та податкового обліку виробничого підприємства, успішного досвіду проходження перевірок, управлінських навиків, знання ПК: 1С, версія 8.2 Підприємство; Medoc; Клієнт-банк; впевненого користування ПК, Інтернет.

Для того, щоб: організовувати та супроводжувати бухгалтерський та податковий облік підприємства, контролювати заповнення підлеглим бухгалтером первинної документації, формувати та звітувати до відповідних органів, проходити перевірки та працювати з державними органами. 


МАЙСТЕР ВИРОБНИЦТВА 

Мета даної посади: забезпечити ефективність роботи всіх ділянок підприємства: меблевого, рекламного, склопластикового, малярного, вакуум-формувального. Забезпечити якість продукції за оптимальних витрат.

Кого ми шукаємо?  

Фахівця, що має в минулому досвід роботи на одній з ділянок - меблевому або рекламному виробництві, ЦЯ УМОВА Є ОБОВ'ЯЗКОВОЮ! Керівника, який забезпечить виконання ділянками виробничих завдань у встановлені терміни, а також має успішний досвід управління колективом чисельністю 30-40 осіб, зможе підвищити продуктивність праці, знизити трудомісткість виробництва та простої, пов'язані з несвоєчасним постачанням і відсутністю технології процесів, створить технічну документацію виробництва стандартної продукції.


МЕНЕДЖЕР ПРОЕКТУ 

Мета даної посади: забезпечити старт нового проекту в сфері зовнішньої реклами (вивіски), реалізувати стратегію виведення нового продукту на ринок, організувати роботу з продажу продукту за допомогою мереж гіпермаркетів та дрібних виробників зовнішньої реклами.

Якщо Ви:

фанатичний організатор
здатні продати будь-яку ідею кому завгодно
маєте досвід з розвитку мереж / торгових точок / просування продукту
готові працювати самостійно та гарантувати своєчасний результат, розуміючи, що успіх - це Ви!

Тоді ми запрошуємо Вас прийняти участь в конкурсі!

Ми очікуємо від Вас:
досвіду роботи в зовнішній рекламі (виготовлення, збут); готовності до динамічної роботи (дзвінки, поїздки, зустрічі, "мозкові штурми"); прагнення отримувати нові знання, самовдосконалюватися; здібності не відступати від наміченого плану; твердості в прийнятті рішень; наявності високого рівня спілкування, вміння бути гнучким, але відстоювати інтереси компанії.


ПРОЕКТНИЙ МЕНЕДЖЕР (меблі, ТО)

Ми шукаємо фахівця з досвідом роботи менеджером з продажу меблів, кошторисника чи фахівця виробництва торгівельного обладнання або меблів для торгових точок. Який в стислі терміни вміє грамотно складати кошториси, комерційні пропозиції та технічні завдання для Виробництва. Людину уважну, скрупульозну, здатну створювати тривалі теплі стосунки з Клієнтом.


Мета посади: забезпечити менеджерів з продажу кваліфікованим розрахунком вартості готової продукції, а також реалізувати проект після підписання договору, тобто скласти грамотне технічне завдання для Виробництва, проконтролювати всі етапи виготовлення продукції та її монтаж на об'єкті замовника.


БРИГАДИР ДІЛЯНКИ ЗОВНІШНЬОЇ РЕКЛАМИ 

Хто цей кандидат?

Це досвідчений фахівець, який неодноразово розробляв креслення, конструктиви та безпосередньо самі елементи зовнішньої реклами (вивіски, стели, сіті-лайти, штендери), вміє працювати з інструментом, електрикою, розбирається в матеріалах та знає їх властивості.

Вашим завданням буде забезпечення виконання точно та в певний строк бригадами співробітників Ділянки зовнішньої реклами всіх замовлень Клієнтів. Ви будете складати замовлення до Відділу постачання на закупівлю матеріалів та ремонт інструменту, будете узгоджувати працівникам можливість отримання матеріалу на складі, складати перелік необхідних інструментів при виїзді на монтажі. А також брати участь в технологічних розробках ідей у ​​сфері зовнішньої реклами. Управління колективом до 10 чоловік.


ОХОРОННИК 

Мета даної посади: забезпечити безпеку співробітників підприємства та збереження ТМЦ, контролювати пропускний режим підприємства. Розробляти та впроваджувати в життя інструкції Служби охорони, які допоможуть організувати порядок і зберегти безпеку.

Ми шукаємо фахівця з досвідом роботи в Службі охорони підприємства або офісу від 3 років, людину інтелігентну, ініціативну, яка прагне поліпшити виконувані обов'язки, здатну дотримуватися правил і бути справжнім охоронцем порядку на нашому підприємстві.


Якщо Ви саме той, хто нам потрібен, зв'яжіться з нами прямо зараз:

за електронною адресою - hr@riviera-company.com

за телефоном - 096-9222-128

Департамент персоналу та комунікацій Компанії «РИВ'ЕРА».


ГОЛОВНІ ФАКТОРИ відбору кандидатів:

1. ПРОДУКТИВНІСТЬ - здатність співробітника виробляти цінні послуги або речі, яким притаманна обмінна цінність, та за які можуть бути отримані гроші, інші цінності та підтримка.

2. ОСОБИСТІ ЯКОСТІ - чи підходить кандидат на дану посаду, як довго буду працювати в компанії, як співпрацюватиме в колективі.

3. МОТИВАЦИЯ - сукупність спонукаючи чинників (почуття обов'язку, особиста переконаність, особиста вигода, гроші), які визначають активність кандидата і спрямовують його дії в компанії.

4. ЗНАННЯ - професійні навички та досвід.

ТЕ, ЩО ПОТРІБНО ЗНАТИ, ПЕРЕД ТИМ, ЯК ВІДПРАВИТИ РЕЗЮМЕ НА ВАКАНСІЮ:
 

1. Ознайомтеся з діяльністю компанії на нашому сайті, це допоможе Вам зорієнтуватися в різномаїтті напрямків діяльності, уявити себе частиною нашої компанії, визначитися чи збігаються наші цінності та прагнення!
 

2. Уважно вивчіть вимоги оголошенняі про вакансію, чи відповідають Ваш досвід, знання, кваліфікація заявленим в оголошенні. Відредагуйте Ваше резюме відповідно до вимог.
 

3. Зробіть акцент на власних досягненнях та причинах, чому саме Ви - ідеальний кандидат.

4. Після отримання Вашого резюме ми зв'яжемося з Вами протягом 1 тижня в телефонному режимі в разі зацікавленості у Вашій кандидатурі. Чи відповімо Вам електронною поштою, в разі, якщо поки не готові запропонувати Вам зайняти будь-яку позицію в нашій компанії.

5. Обов'язковою умовою розгляду кандидата на будь-яку посаду в компанії є тестування на продуктивність та особисті якості. Відповісти на питання тестів Ви можете на сайті www.performia.com отримавши персональний код доступу в Департаменті персоналу та коммунікацій.

6.Після проходження тестування Ви отримаєте кваліфікований зворотній зв'язок за результатами тестування. І в разі відповідності результатів тестування вимогам вакансії, Ви будете запрошені на співбесіду.

7. Підготуйтеся до співбесіди, перегляньте інформацію про компанію, вакансію. На зустрічі ведіть себе природньо, відкрито і чесно відповідайте на питання, поміркуйте, як Ви бачите свій розвиток в компанії. Співбесіда - це не формальна процедура, а процес знайомства, захоплююча бесіда, в ході якої Ви дізнаєтеся багато нового про нашу компанію і про себе.

8. Головне, пам'ятайте, ми цінуємо чесність і відкритість, здатність нести відповідальність за свої дії та обіцянки, очікуємо від Вас зворотного зв'язку на будь-якому етапі співпраці!


 

   +38 (056) 378 97 87  +38 (056) 371 39 80
  +38 (067) 005 54 71 +38 (097) 565 88 68