Загрузка...

Про компанію

 “Рів'єра” - це група компаній, основними напрямками діяльності яких є виготовлення та розстановка торгового обладнання, виробництво зовнішньої та інтер'єрної реклами, виготовлення виробів зі склопластику, виробів зі штучного каменю, вироби з кварцу, скла та дзеркал, виготовлення виробів зі склофібробетону, архітектурне підсвічування, висотні роботи, обшивка фасадів, сервісне обслуговування.

Наше основне завдання - створити максимально комфортні умови для клієнтів при зовнішньому та внутрішньому оформленні торгових точок.

Маркетинг.

Маркетингові дослідження ринку та участь у найбільших профільних виставках міжнародного масштабу допомагають фахівцям Компанії бути в курсі актуальних тенденцій виробництва меблів, реклами, обладнання.

Сервіс.

У Компанії працює універсальна служба сервісу “Рів'єра - Сервіс”, яка не має аналогів ні в одній профільній фірмі. Особлива увага приділяється гарантійному та пост гарантійному обслуговуванню.

Виробництво.

Виробництво компанії «Рів'єра» складається з цехів:

Меблевий цех: виробляє корпусні меблі, обладнання для торгових точок.

Цех зовнішньої та інтер'єрної реклами: виробляє рекламні конструкції, вивіски, окремо розташовані  рекламні місця продажів.

Цех виробів з каменю: виробляє підвіконня, стільниці, барні стійки, обладнання зі штучного каменю.

Цех виробів зі скла і дзеркал: виробляє обладнання, елементи обладнання, меблі зі скла.

Цех виробів зі склопластику: виробляє великий асортимент виробів: вивіски, кабінки для канатних доріг, обладнання, меблі, деталі машин, басейни.

Малярський цех: виробляє фарбування виробів з дерева, ДВП, скловолокна, металу.

Цех металоконструкцій.

Цех збірки. Здійснює складання стандартних та нестандартних виробів.

Наші клієнти.

Компанія “Рів'єра” має величезний досвід роботи з великими нестандартними проектами. Іноді після отримання архітектурного рішення фасаду або дизайнерського рішення оформлення точки у замовника виникає питання про можливість втілення ідеї в Україні. Компанія “Рів'єра” може з упевненістю сказати, що втілить будь-який, навіть найбільш нестандартний проект. Синтез використання сучасних матеріалів і технологій дозволяє нам вирішувати будь-які завдання.

   +38 (056) 378 97 87  +38 (056) 371 39 80
  +38 (067) 005 54 71 +38 (097) 565 88 68